Sammenlign enhetsprisen

Sammenlign enhetsprisen

Beregning og sammenligning av enhetsprisen på et produkt.
Trenger du å beregne enhetsprisen på et produkt - pris per enhet, vektenhet eller volum? Med kalkulatoren kan du beregne enhetspris eller pris for en bestemt vekt eller volum og sammenligne prisene på varene som selges i forskjellige mengder, og velg produktene som vil være mest lønnsomme for deg.

UNITS MASTER - unit conversion for professionals

Beregning og sammenligning av enhetsprisen på et produkt

Med denne kalkulatoren kan du enkelt beregne:
- Pris per vektenhet (pris per kilo, 100 g, gram, oz, lb)
- pris per volumdel (pris per liter, dl, cl, ml, fl oz, gal)
- pris per enhet/stykke
Du kan også beregne prisen for et antall enheter, kilo, liter og alle ovennevnte enheter.

Hvordan bruke kalkulatoren til å beregne og sammenligne priser per enhet av et produkt

Med pris kalkulatoren, vil du kunne velge den mest økonomiske pakken størrelse og spare tid og penger.
Bare skriv inn prisen og vekten / volumet / mengden av produktene du vil sammenligne, og klikk på "Beregne".
I tillegg kan du beregne prisen for et antall enheter. For eksempel kan du beregne prisen på 5 kg, 300 gram, 20 liter, 50 ml.
Med kalkulatoren kan du sammenligne enhetspriser med og uten rabatter.

Last ned Sammenlign enhetsprisen

Download on the App Store
Download for Windows PCs
Android app on Google Play
Tuesday, January 28, 2020

Om oss
Kontakt
Personvern
Vilkår for bruk


Copyright © 2020 Intemodino Group s.r.o.
Alle rettigheter